Zelená energia domácnostiam

Projekt zelená energia domácnostiam sa stretol s obrovským záujmom verejnosti.

Poskytuje domácnostiam možnosť získať štátny príspevok na realizáciu obnoviteľných zdrojov energií. Podstata je v tom, že agentúra SIEA obhospodaruje peniaze vyčlenené Európskym fondom regionálneho rozvoja a vytvorila elektronický systém prideľovania dotácií rodinám, ktoré splnia základné podmienky uvedené v pravidlách SIEA.

Dotáciu môže získať  každá novostavba, ale aj rozostavaný dom s platným stavebným povolením, alebo bežný rodinný dom ktorý sa nepoužíva na podnikateľské a iné účely. Taktiež je možné dotáciu získať na bytové domy za podmienky, že sa neodpoja od centrálneho zdroja tepla.

Ďalšou podmienkou je, že sa použijú zariadenia uvedené v zozname certifikovaných zariadení a inštaláciu vykoná firma registrovaná u SIEA, ktorej bude preplatená poukážka.

Zákazník získa obrovskú výhodu, že realizačnej firme uhradí o výšku získanej poukážky menej.

Ak potrebujete napríklad tepelné čerpadlo s dotáciou, ktorá vám pokryje minimálne montážny materiál, montáž, uvedenie do prevádzky a DPH, potom sa nám ozvite na 0905 491484, alebo napíšte na solarklima@solarklima.sk napr. pomocou kontaktného formulára (lišta „Kontakt“). Poradíme, pomôžeme, dodáme a zrealizujeme.
Podrobnosti ktoré sa vám otvoria v novom okne nájdete tu:
http://zelenadomacnostiam.sk/sk/technicke-podmienky/
Ak sa chcete vrátiť na našu stránku kliknite na prvú lištu vľavo hore.
logo zelena energia